service-01

Geliştirme ekibimiz, mevcut projenizi destekleme, oluşturma ve iyileştirme konusunda tam yetkinliğe sahiptir. Yazılım geliştirme, tamamen bireysel ihtiyaçlarınız için doğru çözümü bulmakla ilgilidir. Web geliştirmeden veri işleme ve modellemeye kadar, ekibimiz proje uygulamasının tüm aşamalarında size rehberlik edecek ve zamanında ve yeterli uzmanlıkla verilen her kararı destekleyecektir. Şirketimizi yaratma fikri, sağlık sektöründeki birkaç pazar lideri, teknolojinin rolünün gerçekten ne kadar büyük olduğunu anlamaya başladığında ortaya çıktı. Hastaneler göz önüne alındığında. Şirketinizin iş akışına ve tam gereksinimlerine göre uyarlanmış uzman yazılım çözümleri sunuyoruz. Geliştiricilerden oluşan ekibimiz, modern programlama tekniklerini kullanarak yazılım çözümlerini titizlikle hazırlar.Şirketler, kurumsal hedefleri ve stratejiyi desteklemek için tüm verilerini koordine etmelidir. Günümüzde şirketler, verileri merkezileştirmeli ve farklı departmanlar arasında temel performans göstergelerinden (KPI’ler) yararlanmanın yollarını bulmalıdır. Openwork’ün yeni çözümü ile kuruluşlar, stratejik planı ve herhangi bir şirketin iş performansı ölçümlerini yalnızca konsolide, kontrollü, gizli ve güvenli bir şekilde önemli veri kümelerine erişime izin veren akıllı bir süreç aracılığıyla optimize etmek için 360 derecelik bir operasyon görünümü kazanırlar.

Amaçlar

Çeşitli uygulamalarda saklanan bilgileri kullanmak, şu anda şirkette neler olup bittiğini öğrenmenin en yaygın yöntemidir. Veriler, ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) veya benzeri uygulamalarda merkezileştirilir ve daha sonra departmanlara dağıtılır. Ancak bir şirket tüm modüllerinde aynı muhasebe verilerine sahip olmadığında ne olur? Ayrıca bize gösterilen bilgilerin doğru tarih ve saati yansıtması esastır. Firmaların genel olarak karşı karşıya kaldıkları bir sorundur: Firmanın gerçek imajının nasıl elde edileceği ve tüm bu unsurların nasıl değerlendirileceği, dolayısıyla bir dosyada bulunan bilgilerin başka bir dosyada bulunan bilgilerden farklı olup olmadığı ve birleştirilmesi gerekli olup olmadığıdır. Projelerin formülasyonu için bu sorunun çözümü icat edildi ve bilgilerin bulunduğu dosya artık önemli değil. Önemli olan sadece elektronik olması, çünkü geliştirilen yazılım 15'ten fazla farklı dosya formatını yönetebiliyor.

service-02
service-01

Tüm çalışanlar uzaktan çalışırken, kuruluşun dosya ve belgeleri depolamak için daha iyi ve daha organize bir yola ihtiyacı vardı. Trilyasoft, bilgileri herkesin her yerden erişebileceği şekilde depolamak için bir yazılım çözümü uyguladı. Trilyasoft, mevcut yazılımların artan ihtiyaçlarını karşılamadığı durumlarda şirketlerin yanındadır. Artan talepte onlara yardımcı olacak bir yazılım sağlamak için oradayız. Şirketlere, kendi küçük girişimlerinden büyüdükleri andan operasyonlarını küresel olarak genişlettikleri zamana kadar, büyümelerinin herhangi bir aşamasında yardımcı olabiliriz. Bir yatırımcı Hindistan’da bir iş kurmak istiyor. Bir yatırımcı Hindistan’da yeni bir iş kurmak ve Hindistan’da düzinelerce iş yaratmak istiyor. Şirketler değişip büyüdükçe yazılıma olan ihtiyaç artmakta ve mevcut yazılım ve yöntemler yetersiz kalmaktadır. Trilyasoft, şirketlere mevcut yazılımların belirli bir bölümünün gereksinimlere uyum sağlamasına izin veren en yeni yazılımları sunmaktadır. Bu sayede firmalar kaliteyi düşürmeden maliyetlerini düşürebilmekte ve geçmişte ekleyemedikleri yeni özellikleri ekleyebilmektedir.