service-01

Dijital pazarlamayı tanımlayabilmek için öncelikle pazarlamayı tanımlamak gerekir. Pazarlama, herhangi bir ürün veya hizmetin talep yaratmak için reklamıdır. Bu, televizyon reklamları, radyo reklamları, gazete veya dergi reklamları aracılığıyla yapılabilir. Birini ürünü veya hizmeti satın almaya ikna eden her türlü promosyon pazarlama olarak kabul edilir. Örneğin Ayşe’nin evi yakındadır. Ayşe’nin bir fırını var ve doğrudan evinize teslimat yapacak. John yeni fikri üzerinde çok çalışıyor. Pazara sunulmasına yardımcı olmak için bugün bağış yapın!  Bir sonraki adımda Ayşe Teyze, market, çarşı, fuar veya fuar gibi insanların gidip ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir yerde stant veya tezgah kiralar. Standına gelen herkese pastalarından ücretsiz örnekler sunuyor. Günün sonunda, pastalarından birini denemek için zaman ayıran tüm ziyaretçilere kartvizitler dağıtıyor. Bu sayede onlara lezzetli hamur işlerini nereden satın alabileceklerini söyleyebiliyor. Ayşe Teyze, panayır, market, çarşı gibi insanların gidip ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir yerde stant veya gişe kiralar. Buradaki amaç pastalarını doğrudan satmaktır. Ayşe Teyze ayrıca bu tür konuları yönetmede deneyimli ve dolayısıyla daha geniş erişime sahip aracıları da getiriyor. Bu aracıların çeşitli mahallelerdeki topluluk liderleriyle çok sayıda bağlantıları vardır, hatta bu topluluk liderlerinin kendileri bile olabilirler. 

Dijital pazarlama, web tabanlı kanallar aracılığıyla ürün veya hizmetlerin reklamını yapmak için kullanılan bir stratejidir. Ajans, dijital pazarlamayı aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanır: ücretli arama; sosyal medya pazarlamacılığı; bir arama motoru sonuç sayfasında (Google Adwords) ücretli reklamlar; ve bir çevrimiçi haber yayıncısının sitesinde (OEM) içeriğe dayalı reklamcılık.

İnternetten Pazarlama

Dijital ortamda yapılan tanıtımlar artık dijital pazarlama olarak adlandırılıyor. İnternet, dijital dünyada devrim yarattı ve herkes bu devam eden gelişmenin insafına kaldı. Geliştirilmiş İçerik: Dijital ortamda yapılan tanıtımlar artık dijital pazarlama olarak adlandırılıyor. İnternet, dijital dünyada devrim yarattı ve herkes bu devam eden gelişmenin insafına kaldı. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte dijital pazarlama bir zorunluluk, planlama gerektiren bir disiplin haline gelmiş ve yeni bir pazarlama türüne dönüşmüştür.

service-02
service-01

Tüm çalışanlar uzaktan çalışırken, kuruluşun dosya ve belgeleri depolamak için daha iyi ve daha organize bir yola ihtiyacı vardı. Trilyasoft, bilgileri herkesin her yerden erişebileceği şekilde depolamak için bir yazılım çözümü uyguladı. Trilyasoft, mevcut yazılımların artan ihtiyaçlarını karşılamadığı durumlarda şirketlerin yanındadır. Artan talepte onlara yardımcı olacak bir yazılım sağlamak için oradayız. Şirketlere, kendi küçük girişimlerinden büyüdükleri andan operasyonlarını küresel olarak genişlettikleri zamana kadar, büyümelerinin herhangi bir aşamasında yardımcı olabiliriz. Bir yatırımcı Hindistan’da bir iş kurmak istiyor. Bir yatırımcı Hindistan’da yeni bir iş kurmak ve Hindistan’da düzinelerce iş yaratmak istiyor. Şirketler değişip büyüdükçe yazılıma olan ihtiyaç artmakta ve mevcut yazılım ve yöntemler yetersiz kalmaktadır. Trilyasoft, şirketlere mevcut yazılımların belirli bir bölümünün gereksinimlere uyum sağlamasına izin veren en yeni yazılımları sunmaktadır. Bu sayede firmalar kaliteyi düşürmeden maliyetlerini düşürebilmekte ve geçmişte ekleyemedikleri yeni özellikleri ekleyebilmektedir.